Chada – „WGW” – „Od Apelu Do Apelu” – klip

maj ’11
27
18:00

„Od Apelu Do Apelu” to jeden z najdłużej zapowiadanych teledysków w historii wytwórni Step Records. Setki godzin pracy dwóch ekip filmowych nad zdjęciami i montażem przyniosło oczekiwane efekty. Dziś z dumą możemy zaprezentować ostatni teledysk Chady promujący album „WGW”, zrealizowany do utworu „Od Apelu Do Apelu” w zremiksowanej wersji DNA.

Premiera wielokrotnie zapowiadanego klipu była ściśle powiązana z wydarzeniem, o którym dziś możemy z dumą powiedzieć. Parę dni temu został złożony oficjalny wniosek o przyznanie wyróżnienia „Złotej Płyty” dla Tomasza Chady za sprzedaż ponad 15 tys. egzemplarzy albumu „WGW”. Jest to druga „Złota Płyta” w historii opolskiego labelu i mamy nadzieję, że nie ostatnia.

Praca nad obrazem „Od Apelu Do Apelu” została ułatwiona dzięki pomocy sklepu internetowego http://www.Unhuman.pl oraz dzięki zaangażowaniu ze strony ekip filmowych Dirt Video i Delaflow.com. Pragniemy również podziękować Administracji Aresztu Śledczego w Opolu za pomoc i bezproblemową współpracę.

Czytaj starsze: 25.01.12 Zaznacz tekstRozwiń

Czytaj starsze: 9.09.11 Zaznacz tekstRozwiń

Dziś premiera (27 maja 2011) jednej z najbardziej wyczekiwanych płyt w tym roku. Wszystkie preordery albumu „WGW” zostały już rozesłane do klientów, tymczasem zapraszamy do przesłuchania najdłuższego utworu na płycię zatytułowanego „NIESIEMY PRAWDĘ”. W kawałku gościnnie usłyszymy Jareckiego, Sitka, Piha, Hukosa, Donguralesko oraz Pezeta. Za podkład odpowiada BUSZU.

Wytwórnia Step Records oraz warszawski raper Chada z przyjemnością prezentują pierwszy teledysk promujący album „WGW”, który ukaże się na rynku 27 maja. Klip został zrealizowany do utworu „Rap Najlepszej Marki” z gościnnym udziałem Małolata. Za podkład w tym nagraniu odpowiada Rafał „RX” Sielawa.

Za stronę muzyczną płyty odpowiadają uznani na rynku producenci, jak i nowe twarze, o których niebawem będzie głośno. Tak oto na „WGW” usłyszycie bity od L-PRO (01, 02, 05, 12, 16), DJ Creon (06, 09, 13, 19),Buszu (03,11), Szczur (08), RX (07), DNA (15), Radonis (04), Chmurok(10), Fabster (14), Młody (MD) (17) i Tha Wildwest Production (18). Za gramofony odpowiedzialny jest DJ BRK oraz DJ Element.

Gościnnie na krążku usłyszymy zwrotki od takich raperów jak Eldo, Pezet, Pih, DioxHades (Hi-Fi Banda),DonGuralEsko, Sokół, Brahu, Małolat, Jarecki, Ero, Sobota, Hukos oraz Sitek.

Zamów na:

chadasklep.pl 29,99 zl

empik.com 31,49 zł

Tracklista

01. Intro
02. Wracam Do Gry
03. Na Tych Osiedlach II
04. Od Apelu Do Apelu
05. ***** Skurwiel (gościnnie: HADES, DIOX)
06. Mam Się Dobrze (gościnnie: JARECKI)
07. Rap Najlepszej Marki (gościnnie: MAŁOLAT)
08. Dla Mojej Ferajny (gościnnie: ERO)
09. Trzeba…
10. Ferment (gościnnie: SOKÓŁ, BRAHU)
11. Niesiemy Prawdę (gościnnie: JARECKI, HUKOS, SITEK, PEZET, PIH, DONGURALESKO)
12. L
13. Czemu? (gościnnie: ELDO)
14. Skłócony z Życiem
15. Rap Zaufania (gościnnie: SOBOTA)
16. Zrywam z Umiarem
17. Brudne Pożądanie
18. Wszystkiego Nie Najlepszego
19. Tak Na Koniec

Posłuchaj i kup

kupujeplyty.pl

O kupujeplyty.pl

Kupuję, nie ściągam!